Oferta pracy

Elektromonter w Dziale Utrzymania Ruchu

MPWiK S.A.O firmie

  • Na Grobli 19, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

MPWiK S.A.

Na Grobli 19

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • praca w brygadach elektromonterów i pogotowania energetycznego,

  • wykonywanie prac montażowych i napraw instalacji oraz urządzeń elektrycznych,

  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń elektrycznych,

  • usuwanie awarii urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • wykonywanie prac przełączeniowych w obiektach stacji transformatorowych i rozdzielni elektroenergetycznych,

  • obsługa dystrybucyjnej sieci elektroenergetycznej o napięciu zmianowym 0,4kV, 0,69kV, 15kV, 20kV,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne (elektryczne, elektrotechniczne, elektromechaniczne),

  • uprawnienia SEP gr.1, gr.2, gr.3 w zakresie eksploatacji (mile widziany dozór),

  • umiejętność obsługi urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) oraz znajomość pakietu Office,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne i uczciwe warunki pracy oparte o umowę o pracę,

  • możliwości rozwoju oraz zdobywania nowych kwalifikacji i uprawnień,

  • opiekę medyczną z szerokim dostępem do specjalistów,

  • fundusz świadczeń socjalnych, w tym dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci,

  • kartę Multisport,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,

  • nowoczesne narzędzia pracy,

  • lokalizację pracy w centrum miasta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

MPWiK S.A.

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Lubisz współpracę?

Chcesz poszerzać swoje uprawnienia zawodowe?

Przewiń do profilu firmy

  • Informujemy, że system czasu pracy jest 3 zmianowy, 7 dni w tygodniu.

  • Osoby spełniające wyżej wymienione wymagania i zainteresowane podjęciem nowych wyzwań prosimy o przesłanie CV.