Logo Pracuj.pl

Elektromonter

"ELAR - SK" sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach biurowych i przemysłowych
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż WLZ-ów
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych (nisko i wysoko prądowych)
  • Wykonywanie prac serwisowych instalacji elektrycznej i rozdzielnic NN
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Utrzymanie ruchu i przeglądy zapobiegawcze urządzeń i instalacji technicznych

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • Wykształcenia kierunkowe, zawodowe lub techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • Umiejętność działania w zespole
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, stałe wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Stałe godziny pracy
  • Przyjazną atmosferę

"ELAR - SK" sp. z o.o.

ELAR-SK Sp. z o.o. firma z 25 letnim doświadczeniem działająca w budownictwie, w systemie generalnego wykonawstwa robót elektroenergetycznych poszukuje osoby na stanowisko: Elektromonter

Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

Elektromonter, Warszawa