Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Politechnika Warszawska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie prac na urządzeniach i sieciach elektroenergetycznych SN i nN w zakresie eksploatacji, likwidacji awarii i skutków awarii, prac inwestycyjnych, remontowych (w tym oświetlenia drogowego);

  • Zgodnie z poleceniami przełożonego przy zachowaniu zgodności z przepisami eksploatacji i budowy urządzeń elektroenergetycznych, BHP i ochrony środowiska oraz z przyjętymi technologiami wykonywania pracy;

  • Przeprowadzanie oględzin, pomiarów, konserwacji, obsługa i eksploatacja sieci energetycznych SN i nN;

  • Wykonywanie prac w technologii pod napięciem;

  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia wykorzystywane w realizacji prac, w tym zapewnienie odpowiedniego przechowywania sprzętu i narzędzi, czystości narzędzi i sprzętu, wykorzystania narzędzi i sprzętu zgodnie z ich przeznaczeniem i technologiami wykonywania prac, przestrzegania terminów ważności badań sprzętu i narzędzi;

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji z realizowanych prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;

  • świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1kV;

  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii elektrycznych;

  • umiejętność analizy schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej;

  • komunikatywność, sumienność, zaangażowanie, dobra organizacja czasu pracy;

  • umiejętność współpracy z zespołem pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Politechnika Warszawska poszukuje dwóch osób na stanowisko elektromontera w wymiarze pełnego etatu w Zakładzie Konserwacyjno-Remontowym. Zaszeregowanie kandydata zależeć będzie od jego kompetencji i doświadczenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.