Oferta pracy

Elektromonter

PERANEK Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Ksawerów 21
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

PERANEK Sp. z o.o. Sp.k.

Ksawerów 21

Warszawa

Firma z 30-letnią tradycją na rynku instalacyjnym.
Obecnie realizujemy projekty na terenie Warszawy i jej okolic oraz w innych miastach.
Przedmiotem realizacji projektów są budynki o następującym charakterze:
szpitale, biura, serwerownie, zakłady produkcyjne, budynki jedno i wielorodzinne.

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna na budowie przy montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych.
  • Montaż rozdzielnic, opraw oświetleniowych, tras kablowych, osprzętu elektrycznego itp.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie elektryka.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową.
  • Aktualne uprawnienia SEP lub równoważne.
  • Prawo jazdy - mile widziane.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie i regularne wynagrodzenie.
  • Wyposażenie w profesjonalne elektronarzędzia firmy Bosch i Hilti.
  • Zakwaterowanie przy pracach delegacyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Możliwy również kontakt z sekretariatem firmy pn-pt w godzinach 08.00-15.00

Numer telefonu 228533432

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy