Elektromonter

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-06
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2017-10-20)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

PERANEK Sp. z o.o. Sp.k.

Firma z 30-letnią tradycją na rynku instalacyjnym.
Obecnie realizujemy projekty na terenie Warszawy i okolic.
Przedmiotem realizacji projektów są budynki o następującym charakterze:
szpitale, biura, serwerownie, budynki jedno i wielorodzinne.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: 06.10.2017r

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna na budowie przy montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych.
  • Montaż rozdzielnic, opraw oświetleniowych, tras kablowych, osprzętu elektrycznego itp.
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
  • Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zawodzie elektryka.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową.
  • Aktualne uprawnienia SEP lub równoważne.
  • Prawo jazdy - mile widziane.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie i regularne wynagrodzenie.
  • Wyposażenie w profesjonalne elektronarzędzia firmy Bosch i Hilti.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Możliwy również kontakt z sekretariatem firmy pn-pt w godzinach 08.00-15.00

Numer telefonu 228533432

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PERANEK Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PERANEK Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ksawerów 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się