Ta oferta pracy jest nieaktualna od 152 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomasz Świniarski PIR

    Firma PIR świadcząca usługi z zakresu projektowania, montażu i serwisu systemów teletechnicznych oraz systemów zarządzania budynkami zatrudni na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska pracy:

    Praca przy wykonywaniu instalacji elektrycznych niskoprądowych (do 1 kV) i instalacji systemów zabezpieczeń (SKD, SSP, CCTV itp.) oraz pozostałych instalacji teletechnicznych (BMS itp.) na terenie Warszawy.

    Wymagania:

    • doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV,
    • odpowiedzialność i organizacja pracy,
    • prawo jazdy kat B,

    Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, nie zrażaj się, rozpatrzymy każde nadesłane CV.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia,
    • pracę przy wielu projektach i nowoczesnych technologiach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PIR z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.