Elektromonter

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 16.03.2019
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 15.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    #TOJASNE
    że mamy dla Ciebie

    • umowę o pracę
    • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
    • 2 premie w roku
    • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
    • dodatkowe 2 dni wolne w roku
    • opiekę medyczną
    • kartę multisport
    • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
    • sekcje sportowe (squash, piłkę nożną, smocze łodzie)
    • bony świąteczne oraz paczki dla dzieci
    Dołącz do innogy!

    Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie.

    innogy to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetyczne w firmach i domach.

    Jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole?

    Nie mogłeś trafić lepiej. Poznaj nas!
    to globalna
    liczba naszych pracowników
    to liczba pracowników
    innogy w Polsce
    to liczba
    oddziałów
    w Polsce
    Miejsce pracy: Warszawa

    Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

    • wykonywanie konserwacji, napraw, remontów oraz pomiarów sieci i urządzań elektroenergetycznych niskiego, średniego i wysokiego napięcia (nN/SN/WN) lub układów pomiarowych
    • instalowanie urządzeń elektroenergetycznych w ramach eksploatacji, naprawy lub inwestycji
    • usuwanie awarii aparatury, instalacji, sieci i urządzań elektroenergetycznych
    • aktualizowanie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej
    • współpraca z Klientem

    Kogo szukamy?

    Osoby, która:

    • posiada wykształcenie średnie lub zawodowe – elektryczne/elektroenergetyczne
    • ma doświadczenie w pracy związanej z elektryką lub energetyką
    • posiada umiejętność czytania schematów technicznych, zna budowę oraz zasady działania urządzeń elektroenergetycznych
    • nie ma przeciwwskazań do pracy na wysokości
    • ceni współpracę i nie obawia się kontaktu z Klientem