Oferta pracy

Elektromonter

Kopalnia Soli „Wieliczka” S.A.

  • park Kingi 1, Wieliczka
    Wieliczka, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

park Kingi 1

Wieliczka

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach brygad dokonujących przeglądów, konserwacji, napraw i remontów urządzeń średniego i niskiego napięcia

  • obsługa systemów monitorujących działanie sieci

  • stały nadzór i obsługa stacji transformatorowo rozdzielczej oraz utrzymanie zasilania elektrycznego wszystkich obiektów Kopalni

  • dbałość o niezawodność zasilania w energię elektryczną całego zakładu i wszystkich odbiorców zasilanych z sieci Kopalni

  • lokalizowanie i usuwanie usterek i awarii w sieci średniego i niskiego napięcia

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu elektrycznym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziani również absolwenci szkół

  • uprawnienia energetyczne grupa I urządzenia elektryczne (uprawnienia eksploatacyjne „E” do obsługi, remontów, napraw i konserwacji urządzeń średniego napięcia do 3 kV), finansujemy wszystkie niezbędne szkolenia i kursy

  • chęć nauki, samodzielność i zaangażowanie

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie, premia miesięczna, premia roczna)

  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, dopłaty do wypoczynku, bony świąteczne, kolonie i zimowiska dla dzieci, pomoce szkolne dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie na życie oraz inne świadczenia z ZFŚS),

  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach (działowy budżet szkoleń)

  • możliwość udziału w firmowych spotkaniach integracyjnych, wycieczkach współfinansowanych z ZFŚS,

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji działamy nieprzerwanie od XIII wieku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • karta Multisport

Kopalnia Soli „Wieliczka” jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw w Europie. Zakładem produkcyjnym była już w XIII wieku, a przez kolejne stulecia współtworzyła potęgę polskiej gospodarki. Dostarczała sól na stoły niemal całej Europy.

Współcześnie jest jednym z najchętniej zwiedzanych miejsc w Polsce i wciąż czynnym zakładem górniczym, w którym w trosce o ochronę miejsc zabytkowych prowadzone są intensywne prace zabezpieczające. Ze swym ogromnym dziedzictwem kultury materialnej i bogactwem przyrody nieożywionej podziemna Wieliczka stanowi unikatowy w skali światowej obiekt.

Przewiń do profilu firmy