Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Pro-net.media Maciej Łażewski rozpoczęła swoja działalność w marcu 2006. Początkowo zakres wykonywanych prac skupiał się głównie na branży teletechnicznej. Jednakże w sytuacji światowej konsolidacji rynku energetyki i telekomunikacji firma poszerzyła zakres świadczonych usług. W 2014 roku powstaje PRO-NET.MEDIA Sp. z o.o, która ostatecznie w 2015 roku zostaje przekształcona w spółkę akcyjną.

    W firmie na bieżąco wspieramy rozwój potencjału w obszarze posiadanego sprzętu jak i wysoko wykwalifikowanej kadry. Nasz zespół techniczny ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez dodatkowe wyjazdy oraz szkolenia. Należy tu zatem podkreślić, że nasza firma to spółka nowoczesna jak i dynamicznie rozwijająca się. Dodatkowo wypracowane przez lata relacje handlowe z głównymi operatorami energetycznymi potwierdzają utrzymywanie wykonywanych przez nas prac na wysokim poziomie z zachowaniem realizacji zadania w wyznaczonym wcześniej terminie.

    Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą firmą przyniesie dla obu stron pożądane korzyści.

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Region: wielkopolskie

    Numer referencyjny: EM/06/2017

    Opis stanowiska:

    • Praca na budowach na terenie całego kraju
    • Praca przy budowie stacji elektroenergetycznych 110 kV, 220kV, 400kV
    • Prace związane z budową linii elektroenergetycznych napowietrznych i kablowych
    • Praca na wysokości powyżej 3 m

    Wymagania:

    •  Gotowość do pracy na terenie całego kraju jak i za granicą
    •  Dyspozycyjność
    •  Zdolność do pracy na wysokościach
    •  Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

    Mile widziane:

    •   Doświadczenie przy montażu linii nn, SN, WN i NN jak i w pracy na stacjach energetycznych
    •   Świadectwo kwalifikacji SEP powyżej 1kV
    •   Prawo jazdy kat. B, C i inne

    Oferujemy:

    •    Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania
    •    Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
    •    System szkoleń i podnoszenie kwalifikacji
    •    Ubezpieczenie grupowe i kartę MultiSport
    •    Zakwaterowanie
    •    Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Rozmowy rekrutacyjne będą prowadzone w biurze w Gdańsku.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PRO-NET.MEDIA S.A. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest PRO-NET.MEDIA S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Narwickiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.