Elektromonter

  • wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.06.2017
  • Ważna jeszcze 31 dni (do 27.07.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Pro-net.media Maciej Łażewski rozpoczęła swoja działalność w marcu 2006. Początkowo zakres wykonywanych prac skupiał się głównie na branży teletechnicznej. Jednakże w sytuacji światowej konsolidacji rynku energetyki i telekomunikacji firma poszerzyła zakres świadczonych usług. W 2014 roku powstaje PRO-NET.MEDIA Sp. z o.o, która ostatecznie w 2015 roku zostaje przekształcona w spółkę akcyjną.

W firmie na bieżąco wspieramy rozwój potencjału w obszarze posiadanego sprzętu jak i wysoko wykwalifikowanej kadry. Nasz zespół techniczny ciągle podnosi swoje kwalifikacje poprzez dodatkowe wyjazdy oraz szkolenia. Należy tu zatem podkreślić, że nasza firma to spółka nowoczesna jak i dynamicznie rozwijająca się. Dodatkowo wypracowane przez lata relacje handlowe z głównymi operatorami energetycznymi potwierdzają utrzymywanie wykonywanych przez nas prac na wysokim poziomie z zachowaniem realizacji zadania w wyznaczonym wcześniej terminie.

Jesteśmy przekonani, że współpraca z naszą firmą przyniesie dla obu stron pożądane korzyści.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Region: wielkopolskie

Numer referencyjny: EM/06/2017

Opis stanowiska:

  • Praca na budowach na terenie całego kraju
  • Praca przy budowie stacji elektroenergetycznych 110 kV, 220kV, 400kV
  • Prace związane z budową linii elektroenergetycznych napowietrznych i kablowych
  • Praca na wysokości powyżej 3 m

Wymagania:

  •  Gotowość do pracy na terenie całego kraju jak i za granicą
  •  Dyspozycyjność
  •  Zdolność do pracy na wysokościach
  •  Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

Mile widziane:

  •   Doświadczenie przy montażu linii nn, SN, WN i NN jak i w pracy na stacjach energetycznych
  •   Świadectwo kwalifikacji SEP powyżej 1kV
  •   Prawo jazdy kat. B, C i inne

Oferujemy:

  •    Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od zaangażowania
  •    Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  •    System szkoleń i podnoszenie kwalifikacji
  •    Ubezpieczenie grupowe i kartę MultiSport
  •    Zakwaterowanie
  •    Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Rozmowy rekrutacyjne będą prowadzone w biurze w Gdańsku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PRO-NET.MEDIA S.A. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest PRO-NET.MEDIA S.A. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Narwickiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się