Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektromonter

  • Włoszczowa, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.11.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZPUE S.A. od 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

    Do naszego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Włoszczowa

    Kluczowe zadania:

    • Wyposażenie rozdzielnic w aparaturę elektryczną;
    • Montaż układów pomiarowych;
    • Montaż obwodów zasilających i sterowniczych;
    • Realizacja planu produkcyjnego.

    Nasze wymagania:

    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
    • Doświadczenie w montażu aparatury elektrycznej.

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
    • Zmianowy system pracy;
    • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
    • Wsparcie we wdrożeniu.
    bottom
    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. ”