Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.O firmie

  • Wojcieszów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Jesteśmy częścią Grupy Lhoist - Firmy o międzynarodowym zasięgu, o ponad 100-letniej tradycji, z siedzibą główną w Belgii i oddziałami na terenie Europy, Azji i Ameryki. Oddajemy do dyspozycji naszych Klientów wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i współpracujących ekspertów.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
ElektromonterNumer ref.: Miejsce pracy: Wojcieszów / woj. świętokrzyskie

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie, specjalność: elektryk, automatyk, elektromechanik
  • Ogólna znajomość procesów technologicznych zakładów przeróbczych materiałów budowlanych
  • Znajomość elementów automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji przemysłowych instalacji elektrycznych
  • Kwalifikacje energetyczne E dla grupy I i II
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane kwalifikacje do wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o uznanej pozycji w kraju i na świecie
  • Możliwość szkoleń i poszerzania kwalifikacji
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dodatkowe świadczenia:
    • pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do urlopu, wycieczki
    • ubezpieczenie grupowe NW
    • pakiet medyczny

Podstawowe zadania:

  • Praca w dziale elektrycznym utrzymania ruchu
  • Wsparcie działu mechanicznego utrzymania ruchu
  • Wykonywanie planowanych napraw, przeglądów, remontów i usuwanie awarii
  • Utrzymanie sprawności technicznej maszyn, urządzeń i pozostałej infrastruktury zakładu w zakresie elektrycznym i automatyki
  • Utrzymanie infrastruktury pomocniczej, w tym urządzeń telekomunikacyjnych, wagowych i laboratoryjnych
Jeśli jesteś zainteresowany/a prześlij swoją aplikację lub zadzwoń pod numer: +48 532 749 090

Ogłoszenie archiwalne