Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Elektromonter

TRANSSYSTEM S.A

  • Wola Dalsza (pow. łańcucki)

    Wola Dalsza (pow. łańcucki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż urządzeń i wykonywanie połączeń elektrycznych w układach sterowania i automatyki,

  • montaż elektryczny podzespołów,

  • prefabrykacja szaf sterowniczych, pulpitów oraz skrzynek sterowniczych,

  • kontrola poprawności wykonanego montażu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe, techniczne lub wyższe – elektrotechnika i pokrewne,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • uprawnienia SEP do 1 kV, G1 E,

  • gotowość wyjazdu na miejsce montażu – również za granicą,

Mile widziane

  • uprawnienia na obsługi urządzeń wolnobieżnych transportu bliskiego,

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy,

  • szkolenia i treningi: możliwość partycypowania w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe jak i językowe,

  • praca z najnowszymi technologiami i trendami rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • realna możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa,

  • przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole,

  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych.

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów.

Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołom.

Przewiń do profilu firmy