Oferta pracy

ZUE S.A.

Elektromonter

ZUE S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja i utrzymanie zwrotnic tramwajowych,

  • bieżące naprawy infrastruktury tramwajowej,

  • obsługa techniczna i usuwanie awarii infrastruktury tramwajowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowego (elektryk, elektromonter),

  • posiadanie uprawnień SEP (do 1kV w zakresie sieci trakcyjnej),

  • prawo jazdy kat. C,

  • uprawnienia do przewozu rzeczy,

  • doświadczenie w pracy jako elektromonter,

  • znajomość elektroniki - mile widziane,

  • doświadczenie w pracy przy utrzymaniu infrastruktury tramwajowej – mile widziane,

  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • szkolenia zawodowe

  • karta multisport

  • posiłki profilaktyczne

ZUE S.A.

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także świadczenie usług bieżącego utrzymania systemów infrastruktury miejskiej tj. torowisk i trakcji, systemów zasilania oraz oświetlenia.

Przewiń do profilu firmy