Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

SDA GROUP

SDA GROUP

Graniczna 186

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • merytoryczne i sprzętowe przygotowywanie się do realizacji powierzonych zadań, organizacja miejsca pracy

  • prefabrykacja szaf sterowniczych

  • montaż, podłączanie i uruchamianie systemów automatyki

  • dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • analiza i korygowanie projektów AKPiA

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych

  • serwis systemów automatyki

  • wsparcie techniczne Klientów

  • wykonywanie innych zleconych przez przełożonych zadań, zgodnych z zawartą umową o pracę

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych w tym uzyskiwanie uprawnień wymaganych do prowadzenia prac projektowych, nadzoru nad projektami

  • przestrzeganie porządku pracy

  • godne reprezentowanie firmy

  • angażowanie się w rozwój firmy

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • samodzielność

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane specjalności: Automatyka, Elektryka, Elektrotechnika, Elektronika)

  • aktualne uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV

  • minimum roczne doświadczenie w zawodzie

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA

  • umiejętność posługiwania się komputerem (znajomość WORD, EXCEL)

  • doświadczenie w montażu mechanicznym i elektrycznym

  • doświadczenie w prefabrykacji szaf sterowniczych

  • doświadczenie w montażu i uruchamianiu systemów automatyki

  • gotowość do pracy w delegacji

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym umowa na rok, po roku umowa na czas nieokreślony

  • podnoszenie kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy do dyspozycji)

SDA GROUP

W SDA GROUP zajmujemy się budową maszyn przemysłowych od stworzenia koncepcji, aż po uruchomienie urządzeń u Klienta. Do realizacji naszych kolejnych projektów potrzebujemy pracownika na stanowisko: Elektromonter.

Przewiń do profilu firmy