Logo Pracuj.pl

Elektromonter

Volvo Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozkładanie i podłączanie wiązek elektrycznych według dokumentacji w autobusach miejskich i międzymiastowych
  • Montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Diagnostyka prostych układów elektrycznych
  • Współpraca z konstruktorami oraz inżynierami produkcji w celu rozwiązywania zaistniałych problemów oraz zapewnienia płynności produkcji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie elektromontera lub Wykształcenie min. zawodowe techniczne (elektryczne/elektroniczne)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pracy z dokumentacją techniczną
  • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi typu wiertarka, wkrętarka, narzędzia elektromonterskie
  • Gotowość do współpracy z członkami zespołu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat
  • Umowa o pracę
  • Premia miesięczna w zależności od wyników firmy
  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły i usprawnienia
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Prywatna opieka medyczna wraz z przychodnią na terenie firmy
  • Możliwość dojazdu do pracy dwoma autobusami miejskimi lub pociągiem
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Tereny rekreacyjne dedykowane dla pracowników Volvo

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dyżury lekarza w biurze
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Volvo Polska Sp. z o.o.

Grupa Volvo wspiera budowanie dobrobytu poprzez rozwiązania w dziedzinie transportu, oferując samochody ciężarowe, autobusy, sprzęt budowlany, produkty zaopatrujące w energię elektryczną dla zastosowań morskich i przemysłowych, finansowanie oraz usługi, które zwiększają dyspozycyjność i produktywność naszych klientów. Założona w 1927 roku Grupa Volvo angażuje się w kształtowanie przyszłości zrównoważonych rozwiązań transportowych i infrastrukturalnych. Wiodące marki i podmioty grupy, które łączy wspólna kultura zaufania, pasji, wyników, zmiany i sukcesu klienta, oferują niezliczone możliwości kariery.

www.volvogroup.com/career

Volvo Buses stawia sobie za cel, aby każdego dnia miliony ludzi mogły dotrzeć do celu podróży. Pewnie, bezpiecznie i z poszanowaniem środowiska. Chcemy coś zmienić na lepsze, będąc pionierem w obszarze przyszłych zrównoważonych rozwiązań transportowych. Chcemy, aby klienci mogli na nas liczyć, każdego dnia gwarantując na całym świecie dyspozycyjność i niezawodność. Volvo Buses jest liderem największej od dziesięcioleci zmiany technologicznej w dziedzinie transportu publicznego, oferując rozwiązania elektromobilności. Pracujemy z pasją, darzymy się wzajemnym zaufaniem i z otwartością podchodzimy do zmian, aby wyprzedzać konkurencję. Współtworzymy sukces naszych klientów.

Elektromonter, Wrocław