Elektromonter

Volvo Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław, Mydlana 2, Psie Pole, Wrocław

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Rozkładanie i podłączanie wiązek elektrycznych według dokumentacji

  • Montaż urządzeń elektrycznych i elektronicznych

  • Diagnostyka prostych układów elektrycznyc

  • Prace na autobusach budowanych lub serwisowanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne (elektryczne/elektroniczne) lub

  • Doświadczenie w zawodzie elektromontera

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pracy z dokumentacją techniczną

  • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi typu wiertarka, wkrętarka, narzędzia elektromonterskie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 10 lat

  • Umowa o pracę

  • Premia miesiączna w zależności od wyników firmy

  • Nagrody pieniężne za wdrożone pomysły i usprawnienia

  • Praca w systemie dwuzmianowym

  • Prywatna opieka medyczna wraz z przychodnią na terenie firmy

  • Możliwość dojazdu do pracy dwoma autobusami miejskimi lub pociągiem

  • Bezpłatny parking dla pracowników

  • Tereny rekreacyjne dedykowane dla pracowników Volvo

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dyżury lekarza w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Work-life balance

  • Tereny rekreacyjne pracowników

Volvo Buses należy do światowej czołówki dostawców rozwiązań w zakresie zrównoważonego transportu osób. Wchodzi w skład Grupy Volvo. Nasza oferta obejmuje najwyższej klasy autobusy miejskie i międzymiastowe, autokary i podwozia autobusowe, a także szeroki zakres usług zwiększających wydajność, dyspozycyjność i bezpieczeństwo. Volvo Buses sprzedaje swoje produkty w 85 krajach i posiada globalną sieć serwisową obejmującą ponad 1500 dealerów i stacji obsługi. Zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej, natomiast siedzibą centrali jest Göteborg w Szwecji. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę http://www.volvobuses.com.

Przewiń do profilu firmy