Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

REVICO S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji i sieci elektroenergetycznych nN, SN i WN

  • montaż aparatury elektrycznej obwodów wtórnych

  • montaż aparatury elektrycznej obwodów pierwotnych

  • montaż rozdzielnic SN i nn

Nasze wymagania

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne o profilu technicznym

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • uprawnienia SEP

  • praca w delegacji

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

REVICO S.A.

REVICO S.A. jest przedsiębiorstwem o charakterze produkcyjno-inwestycyjnym działającym w branży elektroenergetycznej i budownictwie. Jesteśmy producentem bezpiecznych i niezawodnych urządzeń przeznaczonych zarówno dla przemysłu, jak też dla energetyki zawodowej.

Przewiń do profilu firmy