Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ControlTec Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Tarnogajska 11/13

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa i jakościowa realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego

  • Montaż elektryczny na obiekcie, podłączenia obiektowe w instalacjach nn

  • Przygotowywanie trasy i sposobu prowadzenia kabla w kanale, wciąganie kabla do przygotowanej trasy

  • Montaż aparatury kontrolno-pomiarowej na instalacjach technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne: średnie lub zawodowe (elektryk, elektromonter, automatyk, mechatronik lub pokrewne)

  • Uprawnienia SEP E1 do 1kV (mile widziane uprawnienia kontrolno-pomiarowe, również w kategorii D1)

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami, elektronarzędziami, przyrządami pomiarowymi

  • Prawo jazdy kategorii B (czynne)

  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych

  • Zdolności manualne i zacięcie techniczne

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych – inicjatywa do uczenia się nowych rzeczy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego praktycznego doświadczenia oraz umiejętności

  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń

  • Benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, bony świąteczne, spotkania integracyjne

  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz wśród ludzi, u których możesz liczyć na pomoc

  • Możliwość rozwoju, szkoleń zawodowych

  • Możliwość zdobywania cennych doświadczeń poprzez pracę na obiektach u naszych renomowanych Klientów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • platforma o nauki języka angielskiego i niemieckiego

  • dofinansowanie do karty Multisport

Firma ControlTec, to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.

Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce. Nasze projekty charakteryzują się jakością, bezpieczeństwem oraz poparte są 20-letnim doświadczeniem.

Co warto jeszcze wiedzieć o nas ?

Zatrudniamy już ponad 250 specjalistów. Nasz zespół tworzą w głównej mierze inżynierowie m. in.: programiści, projektanci, automatycy, robotycy, elektrycy, konstruktorzy i inni. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.

Przewiń do profilu firmy