Oferta pracy

Elektromonter - wymiana oświetlenia na LED

Zakład Usług Wielobranżowych MA-SERW Jan MazurO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Walerego Przyborowskiego 88a
    Domaszowice (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakład Usług Wielobranżowych MA-SERW Jan Mazur

Walerego Przyborowskiego 88a

Domaszowice (pow. kielecki)

Firma MA-SERW powstała w 1997 roku w Kielcach. Podstawą naszej działalności jest wdrażanie instalacji elektrycznych i modernizacja oświetlenia LED w obiektach handlowych i przemysłowych. Świadczymy kompleksowe usługi dla wielkopowierzchniowych supermarketów, ale obsługujemy także mniejsze sklepy oraz zakłady usługowo-przemysłowe. Urządzenia i instalacje obsługiwane są przy zapewnieniu wszelkich wymaganych uprawnień: elektrycznych, energetycznych i gazowych w kategoriach D i E oraz uprawnień konserwatora wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

Opis stanowiska:

  • praca głównie związana z wymianą oświetlenia na LED;
  • modernizacja instalacji elektrycznych w obiektach handlowych i przemysłowych;
  • przeglądy, naprawy instalacji elektrycznych;
  • drobne prace remontowo-budowlane.

Prace wykonywane głównie w delegacji na terenie całego kraju.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego o specjalności elektryka;
  • uprawnień SEP min. do 1 kV lub możliwość zrobienia;
  • uprawnienia UDT na podesty nożycowe będą dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjności, sumienności, zaangażowania;
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętności obsługi podstawowych urządzeń i narzędzi.

Kandydatom oferujemy:

  • wszelkie potrzebne narzędzia,
  • atrakcyjny system wynagrodzenia ( podstawa + nadgodziny + diety + premie),
  • umowę o pracę - możliwość ubezpieczenia grupowego
  • chętnie nawiążemy współpracę z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV wraz z numerem kontaktowym. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy