Logo Pracuj.pl

Elektromonter

ABNtechnicsO firmie

4 000–10 000
brutto / mies.
  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i biurowych
  • Montaż rozdzielnic i tras kablowych na obiektach przemysłowych
  • Modernizacja instalacji elektrycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie elektryka - min. 1 rok
  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe w kierunku elektryk, elektromonter
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 KV
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia na zwyżki

To oferujemy

  • Możliwość awansu na stanowiska kierownicze
  • Praca w delegacjach na terenie całego kraju
  • Transport na miejsce pracy ,zakwaterowanie,
  • Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje
  • Opłacanie studiów kierunkowych
  • Możliwość awansu na stanowiska: Brygadzista, Kierownik kontraktów
  • Pomoc w ewentualnej relokacji i wynajęciu mieszkania

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Zajmujemy się budową i modernizacją instalacji niskiego i średniego napięcia. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych i dużych korporacji.

Elektromonter, zachodniopomorskie