Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektromonter

ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Zaczernie (pow. rzeszowski)

    Zaczernie (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż standardowych instalacji fotowoltaicznych na dachach i gruncie,

  • Montaż instalacji Smart – Pergole, Carporty, zadaszenia fotowoltaiczne,

  • Montaż nowatorskich rozwiązań z zakresu fotowoltaiki,

  • Montaż instalacji elektrycznych, tras kablowych, instalowanie aparatury i urządzeń elektrycznych,

  • Montaż rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych,

  • Konfiguracja i uruchomienie urządzeń,

  • Wykonywania przeglądów serwisowych w/w systemów,

  • Dojazd na wyznaczone miejsca do Klienta,

  • Zarządzanie zespołem elektromontażystów (Brygadzista),

  • Dbałości o wizerunek pracodawcy oraz powierzone mienie,

  • Przestrzegania zasad, poufności materiałów i regulaminów firmy,

  • Wykonywania innych poleceń Przełożonego dotyczących pracy zgodnych z ustalonym w umowie rodzajem pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku elektrycznym,

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność kierowania zespołem,

  • Znajomość Pakietu Office,

  • Gotowość do pracy na wysokościach,

  • Prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka / elektromontera,

  • Wiedza z zakresu fotowoltaiki,

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, będącej liderem w najbardziej rozwojowej branży w Polsce,

  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów,

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Szkolenia wewnętrzne,

  • Pakiety medyczne,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju osobistego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA

Firma ML System S.A. to lider w branży BIPV, zajmujący się produkcją modułów fotowoltaicznych, elewacyjnych i dachowych zestawów szybowych, projektowaniem i wykonawstwem instalacji fotowoltaicznych, elektrycznych oraz szklanych okładzin ściennych.

Przewiń do profilu firmy