Oferta pracy

Elektromonter

ArcelorMittal Poland S.A.O firmie

  • Zdzieszowice

    Zdzieszowice, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kontrola eksploatacji urządzeń elektrycznych, transformatorów, rozdzielni i instalacji sterowniczych oraz wykonywanie łączeń ruchowych,

  • bieżący nadzór nad stanem technicznym oraz utrzymanie sprawności ruchowej urządzeń i instalacji elektrycznych w przydzielonym regionie,

  • prowadzenie eksploatacji rozdzielni,

  • prowadzenie dokumentacji kontroli ruchu, tj. książki zmianowej i książki uziemień instalacji elektrycznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryk lub pochodnym,

  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu energetyki, elektrotechniki, automatyki,

  • umiejętność czytania dokumentacji techniczno-ruchowej,

  • umiejętność pracy w zespole oraz takie cechy jak systematyczność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży energetycznej lub elektrycznej,

  • ważne świadectwo kwalifikacyjne typu (E) w zakresie eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci,

  • znajomość obsługi komputera w zakresie programów wspierających eksploatację oraz systemów automatyki, podstaw diagnozowania/programowania sterowników PLC Siemens.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne