Oferta pracy

Elektromonter

ArcelorMittal Poland S.A.

  • Zdzieszowice

    Zdzieszowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy, remonty, usuwanie awarii i usterek urządzeń elektrycznych,

  • zabezpieczanie sprawności maszyn i urządzeń,

  • monitorowanie stanu zapasów działu, w tym części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych oraz zgłaszanie bieżących potrzeb zakupowych,

  • rejestrowanie danych o przestojach i pozostałych pracach,

  • wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych,

  • współpraca z pracownikami zespołu technicznego, produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektryk lub pochodnym,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • umiejętność pracy w zespole oraz takie cechy jak systematyczność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • terminowe wynagrodzenie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość uzyskania uprawnień,

  • zdobywanie wiedzy i rozwój pod okiem doświadczonych pracowników,

  • darmowe posiłki w naszych stołówkach,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • fundusz socjalny, w tym m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą,

  • program rekomendacji pracowników,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Hutnika,

  • i wiele innych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne