Logo Pracuj.pl

Elektromonter

ZUP EMITER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż rozdzielni elektrycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektryczne,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

O nas

jest spółką, która od 30 lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji obudów kompozytowych, metalowych oraz w prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych. Należymy do liderów w produkcji oraz sprzedaży złącz i rozdzielnic elektrycznych w obudowach z materiału termoutwardzalnego. Obecnie poza siedziba w Limanowej posiadamy oddziały w Zgierzu, Gdańsku oraz Lublinie. Eksportujemy swoje obudowy do wszystkich krajów europejskich, Azji oraz Afryki. Z roku na rok poszerzamy swój asortyment i sieć dystrybucyjną, jednocześnie dbając o zachowanie wysokiej jakości produktów. Dołącz i Ty do naszego ponad 400 osobowego zespołu specjalistów!

Elektromonter, Zgierz