Elektromonter

FAF Polska Sp. z o.o. O firmie

FAF Polska Sp. z o.o.

Stefana Batorego 126J

Zielona Góra

Firma FAF POLSKA SP. Z O.O. w Zielonej Górze poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała następujące obowiązki:

  • montaż przenośników taśmowych i konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • przygotowanie elementów stalowych do wysyłki
  • załadunek gotowych konstrukcji
  • elektromontaż maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • uprawnienia elektryczne do 1kV
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • doświadczenie w pracy z elektronarzędziami
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego i suwnicy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat – na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w siedzibie firmy w trybie jednozmianowym
  • możliwość długofalowej współpracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w miłej atmosferze
  • wyposażenie i narzędzia niezbędne do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez FAF Polska Sp.z o.o z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. S. Batorego 126J, dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 22 1 kodeksu pracy oraz moja zgoda na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji. Zgoda jest dobrowolna, przy czym niezbędna do objęcia procesem rekrutacji i może być odwołana w każdym czasie.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji w tym także rekrutacji na inne stanowiska”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy