Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
British American Tobacco

Elektronik

British American TobaccoO firmie

  • Tytoniowa 16, Augustów
    Augustów, podlaskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 20 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tytoniowa 16

Augustów

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń poprzez:

  • podstawową kontrolę systemów sterowania

  • terminowe przeprowadzanie przeglądów okresowych i konserwacji modułowych

  • usuwanie awarii i diagnozowanie przyczyn usterek

  • wprowadzanie niezbędnych usprawnień

  • wsparcie dla zespołu inżynieryjnego w zakresie modyfikacji i usprawnienia maszyn i urządzeń

  • tworzenie dokumentacji oraz standardów wspierających rozwiązywanie prostych problemów

  • wsparcie produkcji w dostarczeniu produktu o najwyższej jakości i w wymaganym terminie

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu technicznym w kierunku: elektronika, mechatronika, automatyka lub pokrewnym

  • co najmniej podstawową znajomość układów elektroniki i automatyki przemysłowej

  • znajomość zasad działania systemów sterowania opartych o sterowniki programowalne

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

  • komunikatywność i praca w zespole

  • dobra organizacja własnej pracy

  • pozytywne nastawienie do nowych zadań

To oferujemy

  • będziesz miał kontakt z najnowszymi technologiami w obszarze procesów produkcji oraz testowania produktów elektronicznych

  • rozwiniesz swoją wiedzę z zakresu elektroniki i mechatroniki dzięki licznym szkoleniom oraz projektom w fabryce

  • poznasz procesy produkcyjne jednej z najnowocześniejszych fabryk w regionie

  • będziesz w stałym kontakcie z działem techniczno-inżynieryjnym podczas opracowywania nowych rozwiązań technicznych

  • uzyskasz możliwość zdobycia wiedzy od doświadczonego, chętnego do pomocy i dzielenia się wiedzą zespołu specjalistów

  • Benefity

  • STAŁE WYNAGRODZENIE

  • BONUSY I DODATKI

  • BEZPŁATNY DOJAZD

  • LICZNE SZKOLENIA

  • DODATEK ZA PRACĘ W NOCY

  • PROGRAMY NAGRADZANIA PRACOWNIKÓW

  • MOŻLIWOŚĆ DARMOWEGO POSIŁKU

  • NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO NAPOJÓW

  • FUNDUSZ SOCJALNY