Oferta pracy

Elektronik - Automatyk Dział Utrzymania Ruchu

Nibe-Biawar Sp z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Misją działania naszej firmy jest zapewnienie naszym Klientom zaawansowanych technologicznie produktów i rozwiązań grzewczych takich jak: pompy ciepła NIBE, systemy wentylacyjne i solarne, elektryczne podgrzewacze wody, wymienniki ciepłej wody BIAWAR, kotły peletowe PELLUX

Elektronik-Automatyk
Dział Utrzymania Ruchu

Główne zadania:

  • diagnozowanie usterek w maszynach i urządzeniach
  • usuwanie awarii instalacji elektronicznych i elektrycznych
  • bieżące naprawy i konserwacje maszyn i urządzeń
  • zgłaszanie usprawnień w zakresie organizacji pracy, remontów, maszyn i urządzeń oraz infrastruktury
  • współpraca z działami produkcyjnymi

Oczekujemy:

  • wykształcenie m.in. techniczne, kierunkowe
  • uprawnienia energetyczne kat. E
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu i/lub przy remontach maszyn
  • urządzeń oraz instalacji elektrycznych i elektronicznych
  • kurs na wózki widłowe z egzaminem UDT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pakiet socjalny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nibe-Biawar Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jana Pawła II 57, 15-703 Białystok, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji.

Proszę o zamieszczenie w swoja aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nibe - Biawar Sp z o.o. w niezbędnych czynnościach procesu rekrutacyjnego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy