Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1140 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektronik – Automatyk Dział Utrzymania Ruchu

  • Kęty, małopolskie
  • Specjalista
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Alupol Packaging wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Kęty S. A. jest największym producentem opakowań giętkich w kraju i jednym z największych w Europie.

    Rozpocznij z nami współpracę na stanowisku:
    Elektronik – Automatyk
    Dział Utrzymania Ruchu
    Miejsce pracy: Kęty

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o specjalności – automatyka przemysłowa lub elektronika
    • zaawansowana praktyczna wiedza na temat: układów zasilania i napędowych, sterowania elektrycznego maszyn i układów oraz zasad ich serwisowania,
    • doświadczenie zawodowe przy eksploatacji maszyn technologicznych opartych na osprzęcie Siemens, ABB, KEB, Reliance w Dziale Utrzymania Ruchu
    • znajomość sterowników PLC firmy Siemens, Allen Bradley, Omron, B&R
    • znajomość języka angielskiego, praca w systemie zmianowym,
    • umiejętność posługiwania się dokumentacjami DTR i schematami elektrycznymi,
    • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji,
    • znajomość obsługi komputera,
    • zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu, samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
    • biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.napędowych, sterowania elektrycznego maszyn i układów oraz zasad ich serwisowania,

    Zakres obowiązków kandydata:

    • utrzymanie w sprawności urządzeń produkcyjnych w zakresie systemów automatyki i sterowania,
    • diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych,
    • bieżący serwis, usuwanie awarii i przeglądy prewencyjne urządzeń automatyki i sterowania,
    • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (schematy elektryczne, specyfikacja materiałowa, instrukcja naprawy),
    • udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem.

    Oferta firmy:

    • wysoki standard pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • motywujący system wynagradzania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Elektronik – Automatyk Dział Utrzymania Ruchu klikając w przycisk aplikowania.

    adres pocztowy:

    Alupol Packaging S.A.
    ul. Strefowa 4, 43-109 Tychy

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę KĘTY Spółka Akcyjna oraz jej Spółki zależne dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Grupy KĘTY S.A. może nastąpić bez mojej zgody.

    Informujemy iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.