Ta oferta pracy jest nieaktualna od 870 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektronik – Automatyk Dział Utrzymania Ruchu

  • Tychy, śląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Alupol Packaging wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Kęty S. A. jest największym producentem opakowań giętkich w kraju i jednym z największych w Europie.

Rozpocznij z nami współpracę na stanowisku:
Elektronik – Automatyk
Dział Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Tychy

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o specjalności – automatyka przemysłowa lub elektronika
  • zaawansowana praktyczna wiedza na temat: układów zasilania i napędowych, sterowania elektrycznego maszyn i układów oraz zasad ich serwisowania,
  • doświadczenie zawodowe przy eksploatacji maszyn technologicznych opartych na osprzęcie Siemens, ABB, KEB, Reliance w Dziale Utrzymania Ruchu
  • znajomość sterowników PLC firmy Siemens, Allen Bradley, Omron, B&R
  • znajomość języka angielskiego, praca w systemie zmianowym,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacjami DTR i schematami elektrycznymi,
  • uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji,
  • znajomość obsługi komputera,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu, samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.napędowych, sterowania elektrycznego maszyn i układów oraz zasad ich serwisowania,

Zakres obowiązków kandydata:

  • utrzymanie w sprawności urządzeń produkcyjnych w zakresie systemów automatyki i sterowania,
  • diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • bieżący serwis, usuwanie awarii i przeglądy prewencyjne urządzeń automatyki i sterowania,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji naprawczej (schematy elektryczne, specyfikacja materiałowa, instrukcja naprawy),
  • udział w planowaniu przeglądów i konserwacji i ich realizowaniu zgodnie z harmonogramem.

Oferta firmy:

  • wysoki standard pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywujący system wynagradzania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: Elektronik – Automatyk Dział Utrzymania Ruchu klikając w przycisk aplikowania.

adres pocztowy:

Alupol Packaging S.A.
ul. Strefowa 4, 43-109 Tychy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r., Nr 133, poz. 926 z póź. zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę KĘTY Spółka Akcyjna oraz jej Spółki zależne dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Grupy KĘTY S.A. może nastąpić bez mojej zgody.

Informujemy iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się