Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik / Automatyk (Inżynier Testu)

Jabil Poland

  • Kwidzyn

    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych

  • Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów (liczniki energii, kamery)

  • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów,

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz szkoleń technicznych,

  • Współpraca z klientem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego – elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne,

  • Wiedzy z zakresu cyfrowych i analogowych układów elektronicznych,

  • Umiejętności programowania w języku C lub C++,

  • Znajomości zagadnień związanych z projektowaniem i testowaniem układów elektronicznych,

  • Bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i zaangażowania.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę,

  • Zakwaterowanie w Kwidzynie do 12 miesięcy/ dodatek na dojazdy do pracy,

  • Karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, do lunchu, ubezpieczenie grupowe,

  • imprezy integracyjne, dofinansowanie do opieki medycznej

  • EAP – Program wsparcia pracowników

  • Kursy języka angielskiego

  • Dofinansowanie do nauki

  • Możliwość pracy w systemie Home Office dla wybranych stanowisk

  • Elastyczny czas pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki. Zatrudniamy 180 tysięcy osób na całym świecie, w naszym regionie jesteśmy jednym z największych pracodawców. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej. Możemy poszczycić się użyciem najnowszych technologii. Dbamy o naszych pracowników, oferując im rozwój i stabilne zatrudnienie. Mamy silną pozycję finansową.

Przewiń do profilu firmy