Oferta pracy

Elektronik - Automatyk

VG Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jaworzno, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracownik fizyczny

VG Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmku Plac Kilińskiego 1, należąca do grupy kapitałowej VAN GENECHTEN PACKAGING,
producent opakowań kartonowych,
poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
ELEKTRONIK – AUTOMATYK
(nie wymagamy doświadczenia)

Miejsce pracy: Chełmek (powiat oświęcimski)
Okolice miast: Bieruń, Tychy, Jaworzno, Oświęcim, Chrzanów
Numer ref.: (nr ref. ELE/2020)

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w renomowanym międzynarodowym koncernie
  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

Wymagamy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego (elektryk, elektronik, automatyk)
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV
  • Umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Chęci podjęcia pracy w systemie trzy zmianowym
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programowania sterowników PLC
  • Znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

  • Planowanie przeglądów, napraw i remontów maszyn
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i usuwanie awarii
  • Współpraca z obszarem produkcji i firmami wspierającymi
  • Określenie zapotrzebowania na części zamienne i potrzebne elementy

PROSIMY O ZAMIESZCZENIE JEDNEGO Z OŚWIADCZEŃ:

I)    Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

lub

II)   Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach na inne stanowiska przez okres 12 miesięcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres VG Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Chełmku, Plac Kilińskiego 1, z dopiskiem  ELE/2020.
REKRUTACJA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ETAPÓW:
  1. weryfikacja dokumentów i wymagań kwalifikacyjnych kandydatów
  2. rozmowa kwalifikacyjna

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy