Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektronik-Automatyk

ZUE S.A.O firmie

  • Półłanki 21, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZUE S.A.

Półłanki 21

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • produkcję, uruchamianie i naprawę urządzeń elektronicznych i energoelektronicznych,

  • instalowanie urządzeń w terenie lub u klienta,

  • prowadzenie serwisu i utrzymania zainstalowanych urządzeń,

  • aktualizowanie dokumentacji technicznej,

  • nadzorowanie projektów rozwojowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego średniego lub wyższego inżynierskiego (elektronika / automatyka),

  • umiejętności korzystania ze schematów i dokumentacji technicznej,

  • dobrego posługiwania się narzędziami używanymi w produkcji i serwisie elektroniki,

  • praktycznej umiejętności serwisowania układów elektronicznych i komputerowych,

  • znajomości zagadnień konfiguracji i pracy urządzeń w systemach Linux i Windows,

  • znajomości zagadnień sieci LAN, konfigurowania routerów i urządzeń transmisyjnych,

  • aktualnych uprawnień SEP,

  • umiejętności pracy w zespole, samodzielności, inicjatywy oraz zaangażowania,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • posiadania czynnego prawa jazdy kat. B.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

  • szkolenia zawodowe

  • karta multisport

ZUE S.A.

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej i kolejowej sieci trakcyjnej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także świadczenie usług bieżącego utrzymania systemów infrastruktury miejskiej tj. torowisk i trakcji, systemów zasilania oraz oświetlenia.

Przewiń do profilu firmy