Logo Pracuj.pl

Elektronik Automatyk

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Teresin (pow. sochaczewski)
    Teresin (pow. sochaczewski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, znanego pracodawcy w regionie - poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Teresin

Zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń
  • Wymiana oraz naprawa podzespołów elektronicznych
  • Podłączanie szaf sterowniczych

Wymagania pracodawcy

  • Zdolność do samodzielnej pracy według rysunków technicznych
  • Aktualne uprawnienia SEP – Elektryczne do 1kV
  • Podstawowa znajomość sterowników PLC
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość budowy układów sterowniczych i układów bezpieczeństwa
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektronik

Pracodawca oferuje

  • Umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do czasów i zaangażowania;
  • Pracę która jest ciekawa i może być zaskakująca;
  • Naprawdę dobraną ekipa i fajną atmosferę;
  • Rozwój i brak stagnacji
  • Opieka medyczna

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

HRQ Engineering Sp. z o.o. powstała z pasji do rekrutacji specjalistów inżynierów. Agencja headhuntingowa, która istnieje, aby wspierać Klientów z branży przemysłowej w pozyskaniu najlepszych kandydatów na rynku.

Elektronik Automatyk, Teresin (pow. sochaczewski)