Oferta pracy

Elektronik/Automatyk Utrzymania Ruchu CNC

Domino Executive SearchO firmie

  • Poznań (okolice), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej Grupy z branży obróbki metali i produkcji maszyn, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn obróbczych CNC, wykonywanie korekt, napraw i przeglądów.
  • Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań prewencyjnych w celu usprawnienia ciągłości pracy
  • Dokonywanie przeglądów okresowych
  • Udział w projektach - wdrażanie nowych maszyn i urządzeń, optymalizacja
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu Elektronik//CNC/Automatyk
  • Doświadczenie w diagnostyce, konserwacji, naprawach
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do podejmowania decyzji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie urlopów)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej Grupie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne