Logo Pracuj.pl

Elektronik

MENTOR Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + nadgodziny

MENTOR Sp z o.o. Sp. k.

Będargowo (pow. policki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Montaż elementów i podzespołów elektronicznych
  • Lutowanie i profilowanie elementów lutowanych
  • Kontrola parametrów / testowanie produktów
  • Obsługa urządzeń pomiarowych
  • Montaż elementów mechanicznych

Nasze wymagania

  • Mile widziana osoba z doświadczeniem
  • Umiejętność czytania schematów układów elektronicznych
  • Dobrze rozwinięte umiejętności manualne (montaż / demontaż elementów THT, SMD )
  • Odpowiedzialność, rzetelność, sumienność
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w grupie
  • Samodzielność, umiejętność analizy sytuacji
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Mentor Systemy Audiowizualne

Producent systemów do nauczania języków, systemów konferencyjnych, importer sprzętów interaktywnych, dostawca rozwiązań audiowizualnych z 22-letnim doświadczeniem.

Elektronik, Będargowo 29A, Będargowo (pow. policki)