Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektronik

NIBE-BIAWAR Sp. z o. o.

Profesor Andrzeja Kalicińskiego 1

Dojlidy

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i wykonywanie elementów i układów sterowania opartych na układach elektronicznych z wykorzystaniem mikroprocesorów i sterowników PLC,

  • wsparcie techniczne w zakresie naprawy i modernizacji maszyn, urządzeń, linii technologicznych,

  • wykonywanie bieżących oględzin i konserwacja urządzeń elektrycznych, instalacji sterowania i automatyki na terenie zakładu,

  • automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych,

  • tworzenie kodów - programów źródłowych na mikroprocesory i sterowniki PLC,

  • tworzenie programów sterujących na maszyny sterowane numerycznie i programowanie robotów,

  • udział w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z dziedziny elektroniki i automatyki wraz z innymi wydziałami przy wdrożeniu nowych wyrobów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek elektronika, automatyka, elektrotechnika),

  • znajomość programów SolidWorks,

  • znajomość zagadnień z elektroniki, automatyki, elektrotechniki,

  • umiejętność posługiwania się podstawowym i specjalistycznym sprzętem pomiarowym takim jak generatory przebiegów, oscyloskopy, multimetry,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywna znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (prężnie działamy już ponad 50 lat!),

  • pracę od poniedziałku do piątku (7.00-15.00 lub możliwość ustalenia innych godzin jeżeli dojazd np. na 8.00 lub 7.30 bardziej Ci pasuje),

  • pracę w przyjaznej atmosferze (mimo dużego budynku, w którym pracujemy nie panuje u nas korporacyjna atmosfera),

  • świadczenia z ZFŚS (świadczenia świąteczne w formie pieniężnej, paczki świąteczne, pożyczki),

  • dofinansowanie do karty sportowej (Medicover Sport),

  • znaczące dofinansowanie do zakupu okularów,

  • możliwość zakupu wyrobów w atrakcyjnych cenach (Sklep firmowy),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne