Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektronik

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KONTAKT-SIMON S.A.

    wiodący producent osprzętu elektroinstalacyjnego
    poszukuje kandydatów na stanowisko
    Elektronik
    Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie układów elektronicznych, ich testowanie oraz rozwijanie;
    • programowanie mikroprocesorów i układów;
    • czytanie i przygotowywanie dokumentacji opartej na schematach elektronicznych;
    • koordynacja prac certyfikujących;
    • wdrażanie urządzeń do produkcji przy jednoczesnym optymalizowaniu odpowiednich procesów.

    Wymagania :

    • wykształcenie kierunkowe (elektronika, automatyka);
    • mile widziana znajomość techniki analogowej i cyfrowej oraz cyfrowej obróbki sygnałów;
    • dobra znajomość języka angielskiego;
    • samodzielność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • stabilne  zatrudnienie  na  podstawie umowy  o  pracę;
    • ciekawą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku;
    • szkolenia i dalszy rozwój zawodowy;
    • pakiet świadczeń pozapłacowych: ubezpieczenie medyczne, dopłaty do wypoczynku, możliwość dofinansowania nauki w szkołach wyższych.

    Biuro HR
    Ul. Bestwińska 21
    43-500 Czechowice-Dziedzice
    [email protected]

    więcej o nas na: www.kontakt-simon.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kontakt Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21.

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Kontakt Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

    Uprzejmie informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Kontakt Simon SA z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Bestwińskiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26.06.1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a pozostałych dobrowolne.