Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektronik ds. Urządzeń i Systemów CNS

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    26/2018/OCST LB

    Główne zadania na stanowisku:

    • Obsługa i eksploatacja urządzeń/systemów radiokomunikacyjnych,  radionawigacyjnych, teletransmisyjnych w obszarze podległym Zespołowi Technicznemu Lublin (monitorowanie, sprawdzanie stanu technicznego, kontrolowanie parametrów urządzeń).
    • Dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń oraz usuwanie awarii.
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej pracy systemów i urządzeń.
    • Udział w odbiorach technicznych urządzeń przekazywanych do eksploatacji w Zespole.
    • Składanie meldunków o usterkach i nieprawidłowościach w pracy systemów i urządzeń oraz o zaobserwowanych incydentach/wypadkach zgodnie z obowiązującymi procedurami.
    • Współpraca z zespołem technicznym i innymi służbami w celu zapewnienia ciągłości pracy powierzonych urządzeń i systemów.
    • Współpraca ze służbami administracyjnymi w zakresie związanym z nadzorem nad utrzymaniem administracyjnej sprawności użytkowanych obiektów i pomieszczeń technicznych.
    • Uczestnictwo w projektach, szkoleniach branżowych krajowych oraz zagranicznych.

    Wymagania wobec kandydatów:

    • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne),
    • dla stanowiska Elektronika przy wykształceniu wyższym 2 lata doświadczenia zawodowego,
    • dla stanowiska Elektronika przy wykształceniu średnim 5 lat doświadczenia zawodowego,
    • prawo jazdy kat. B,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
    • uprawnienia SEP "E" do 1kV (mile widziane),
    • brak przeciwskazań do pracy na wyskości,
    • umiejętność posługiwania się schematami elektroniczymi oraz znajomość warunków pracy urządzeń,
    • biegła umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, system Windows),
    • dyspozycyjność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność pracy w stresie, sumienność oraz terminowość,
    • niekaralność.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 21.04.2019

    Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.