Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik - Mechatronik - Konstruktor mechanik - interaktywne stanowiska edukacyjne

Adventure Multimedialne MuzeaO firmie

  • Kochanowskiego 16
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Adventure Multimedialne Muzea

Kochanowskiego 16

Katowice

  • Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu nowoczesnych interaktywnych ekspozycji w muzeach i centrach nauki.
  • Zakres naszych kompetencji obejmuje min. integrację AV, produkcję edukacyjnych stanowisk doświadczeń bazujących na elementach mechanicznych, mechatronicznych oraz elektronicznych.

  • Na nasze 15 letnie doświadczenie składa się wiele znanych wystaw, min. w ramach następujących placówek: Muzeum Śląskie, Muzeum Browaru Żywiec, Kopiec Kościuszki, Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, Sztolnia Królowa Luiza, Kopalnia Soli w Bochni, Muzeum Ratusz Oświęcim.

zapraszamy na naszą stronę WWW.AD-VENTURE.PL

OPIS STANOWISKA

Praca będzie obejmować projektowanie i wykonywanie elementów elektronicznych, mechatronicznych oraz mechanicznych interaktywnych stanowisk edukacyjnych w muzeach i centrach nauki, w całości lub części następującego zakresu:

  • projektowanie układów elektronicznych (np. platforma arduino)
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C
  • projektowanie układów mechanicznych
  • nadzór nad podwykonawstwem komponentów mechanicznych oraz obudów stanowisk
  • projektowanie instalacji multimedialnych i stanowisk interaktywnych
  • konstruowanie interaktywnych stanowisk edukacyjnych - elektronicznych, mechatronicznych lub mechanicznych
  • prowadzenie prac instalacyjnych i serwisowych systemów multimediów i stanowisk interaktywnych

WYMAGANIA

  • umiejętność samodzielnego projektowania układów elektronicznych - analogowych i cyfrowych, programowania mikrokontrolerów w języku C lub umiejętność projektowania układów mechanicznych
  • znajomość środowiska CAD
  • wykształcenie techniczne
  • zmysł techniczny pozwalający na opracowywanie optymalnych i kreatywnych rozwiązań
  • dyspozycyjność do wyjazdów wdrożeniowych
  • umiejętność planowania i realizacji zadań pod presją czasu oraz pracy w zespole

OFERUJEMY

  • pracę w stabilnej firmie opracowującej nowatorskie rozwiązania multimedialne i interaktywne, będącej jednym z liderów swojej branży
  • intensywny rozwój kompetencji
  • działania w kreatywnym zespole przy prestiżowych i fascynujących projektach
  • dobrą atmosferę w pracy
  • różne formy współpracy z kandydatami dostosowane do ich umiejętności, dostępności i preferencji - umowa o pracę, umowa o dzieło lub zlecenie; praca w pełnym lub częściowym wymiarze godzin (np. dla studentów ostatnich roczników)

W ramach zgłoszenia rekrutacyjnego, zachęcamy do przesyłania przykładów zrealizowanych projektów własnych, także np. prac hobbystycznych: w formie opisu, dokumentacji zdjęciowej lub filmowej (link do plików do pobrania).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne