Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik Monter - Instalator sieci telekomunikacyjnych - Elektromonter

Malottki GmbH

  • Halle, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja okablowania stacji bazowych telefonii mobilnej (kable antenowe /światłowody) ,

  • Montaż anten oraz urządzeń telekomunikacyjnych (maszty telekomunikacyjne),

  • Praca na wysokości,

  • Rozbudowa sieci komunikacji radiowej w obiektach użytku publicznego,

  • Budowa i Instalacja szaf sterujących Typu Rack,

  • Uruchamianie oraz integracja infrastruktury telekomunikacyjnej wewnątrz budynku.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualno – techniczne,

  • Sumienność i dokładność,

  • Dyspozycyjność i możliwość pracy wyjazdowej,

  • Podstawowa lub komunikatywna znajomość j. niemieckiego

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej,

  • Doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku,

  • Podstawowe wiedza na temat instalacji elektrycznych,

  • Mile widziane uprawnienia energetyczne do 1kV,

  • Uprawnienia na wózki widłowe / koparki.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,

  • Umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Narzędzia do pracy,

  • Dodatkowe szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,

  • Wsparcie polskojęzycznego personelu na miejscu,

  • Pomoc w organizacji zakfaterowania,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • jeden krótszy dzień pracy

Firma Malottki GmbH została założona w maju 1991 roku przez mgr inż. (FH) Thomas von Malottki i od tego czasu jest zaangażowana w rozwój, modernizacje, instalacje oraz serwis techniczny stacji bazowych, mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy cenionym partnerem wśród globalnych operatorów telekomunikacyjnych, radiowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

Przewiń do profilu firmy