Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik (praca w Pionie Jakości)

JOYNEXT Sp. z o.o.

  • Oborniki Śląskie

    Oborniki Śląskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza urządzeń reklamowanych przez klienta

  • Diagnozowanie usterek/wad w produkcie

  • Nadzór i uczestnictwo w analizie i rozwiązywaniu problemów związanych z reklamacjami klienta/8D

  • Bezpośredni kontakt z klientami w ramach procesu zarządzania reklamacjami przychodzącymi

  • Rejestracja i aktualizacja danych dotyczących reklamacji w wewnętrznych systemach informatycznych oraz bazach danych klientów

  • Statystyczna obróbka i analiza danych jakościowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne elektroniczne lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Wiedza z zakresu budowy komponentów elektronicznych

  • Doświadczenie w pracy przy diagnozowaniu, analizowaniu oraz naprawie usterek/wad w produkcie

  • Znajomość zagadnień metodyki napraw, pomiarów i diagnostyki urządzeń elektronicznych

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Znajomość zasad prawidłowego lutowania

  • Umiejętność obsługi aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Znajomość normy IPC będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet socjalny obejmujący dofinansowanie wypoczynku, świadczenia pieniężne na święta

  • Posiłki w firmowej kantynie od 1zł

  • Prywatna opieka medyczna

  • Bezpłatne kursy językowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

JOYNEXT jest globalnym producentem urządzeń Infotainment dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy wysokiej jakości radia samochodowe dla wiodących producentów branży automotive. Sukces JOYNEXT opiera się na pomysłowości i zaangażowaniu naszych pracowników. Jako firma silnie rozwijająca się oferujemy ciekawe i wszechstronne możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli szukasz możliwości rozwoju i cenisz niekorporacyjną kulturę pracy zapraszamy do aplikowania do naszej firmy w lokalizacji: Siemianice (okolice Wrocławia) na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac