Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik - pracownik produkcji i serwisu

INVENTIA Sp. z o.o.O firmie

  • Poleczki 23, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

INVENTIA Sp. z o.o.

Poleczki 23

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za produkcję i naprawę urządzeń telemetrycznych. Portfolio obejmuje urządzenia m.in. z zakresu urządzeń automatyki (PLC), agroinżynierii, ochrony katodowej, lokalizacji pojazdów, monitoringu dzikich zwierząt i wiele innych – zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą na stronie WWW.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: elektronika, telekomunikacja lub pokrewne.

  • Udokumentowane minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znajomość elementów elektronicznych przynajmniej w stopniu średnio-zaawansowanym.

  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektronicznych w stopniu pozwalającym na samodzielne wykonywania napraw serwisowych urządzeń.

  • Biegła umiejętność lutowania SMD i THT: lutownica, hot air.

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

  • Umiejętność planowania – samodzielność w planowaniu własnego czasu pracy, dostarczanie wyników pracy w umówionych terminach.

  • Samodzielność – napotkasz wiele ciekawych zagadnień do rozwiązania i będziesz pierwszą linią ich rozwiązywania; zazwyczaj będziesz też decydował(a) o podejściu do zagadnień.

  • Komunikatywność – ponieważ będziesz pracował(a) w zespole, kluczowa jest umiejętność jasnego i rzeczowego wyrażania swoich myśli, potrzeb.

  • Ciekawość – jeśli czegoś nie rozumiesz w zadaniu, albo zlecony element nie pasuje do reszty układanki, to dobrze będzie jeśli zapytasz o szczegóły i intencje.

  • Kreatywność – cenimy w ludziach ich zaangażowanie w realizację zadań i umiejętność spojrzenia na zagadnienie z różnych perspektyw, w tym z perspektywy Klienta.

  • Szacunkowy podział czasu: Zostanie oceniony w trakcie procesu rekrutacji w zależności od kwalifikacji kandydata.

Mile widziane

  • Doświadczenia w serwisowaniu urządzeń telemetrycznych radiowych oraz zasilanych bateryjnie.

  • Doświadczenie w lutowaniu układów BGA oraz z użyciem technologii hot air i stacji lutowniczej.

  • Doświadczenie w projektowaniu prostych układów elektronicznych (Altium Designer®) i obudów (Autodesk® Fusion 360).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.

  • Praca w siedzibie firmy.

  • Pakiet socjalny (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe).

  • Nowoczesne biuro i zaplecze techniczne.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, współpracę w doświadczonym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie