Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik - Programista Embedded (systemy wbudowane)

POLBIONICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

8 00011 000 brutto / mies.
  • Ludwika Rydygiera 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych

  • Umiejętność korzystania z oscyloskopu, analizatora logicznego, debugera, itp.

  • Umiejętność pracy w zespole przy tworzeniu oprogramowania (w tym znajomość systemu kontroli wersji GIT)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewne

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w programowaniu C/C++ mikrokontrolerów

  • Znajomość rodziny mikrokontrolerów STM32 (podstawowe interfejsy, rejestry i peryferia)

  • Znajomość protokołów komunikacyjnych SPI, I2C UART, RS485

  • Umiejętność organizacji i samodzielnego wykonywania swojej pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu systemów safety-critical w branży urządzeń medycznych lub automotive

  • Podstawowa znajomość systemu Linux

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu code review

  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

  • Doświadczenie w pisaniu oprogramowania za pomocą techniki Test-driven development (TDD)

To oferujemy

  • Pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach naukowych

  • Możliwość uczestnictwa w dodatkowych szkoleniach

  • Dogodną formę zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłą atmosferę pracy

Spółka POLBIONICA poszukuje elektronika-programisty do pracy w laboratorium naukowo-badawczym przy projektach związanych z inżynierią tkankową, w tym przy projekcie biodrukowania 3D bionicznej trzustki oraz innych innowacyjnych projektach B+R realizowanych przez POLBIONICA we współpracy z Fundacją Badań i Rozwoju Nauki.

Przewiń do profilu firmy