Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektronik – Programista

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Roottel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem i tworzeniem oprogramowania oraz produkcją urządzeń elektronicznych przeznaczonych przede wszystkim do stref szczególnego zagrożenia wybuchem pyłów i gazów w kopalniach. Świadczy również usługi serwisowe w zakresie informatycznym, elektronicznym
    i teletechnicznym.

    FIRMA ROOTTEL SP. Z O.O. POSZUKUJE:

    ELEKTRONIK – PROGRAMISTA

    Miejsce pracy: Katowice

    WYMAGANIA:

    • Znajomość języka programowania C, C++
    • Umiejętność projektowania urządzeń elektronicznych
    • Umiejętność tworzenia oprogramowania na mikrokontrolery ARM i AVR
    • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronik, programista)
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • Prawo jazdy kat. B

    OBOWIĄZKI:

    • Projektowanie urządzeń
    • Tworzenie oprogramowania

    MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub firmie o podobnym profilu działania

    OFERUJEMY:

    • Umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Roottel Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

    CV z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”