Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik - Programista

ARGO-HYTOS Polska sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • programowanie mikrokontrolerów w j. programowania C

  • projektowanie, rozwój i integracja oprogramowania wbudowanego

  • współtworzenie dokumentacji technicznej wyrobów i ich stanowisk testowych

  • opracowywanie nowych produktów oraz list materiałowych (BOM) w systemie PLM oraz ERP

  • kontrola procesu produkcji i wdrożenia projektowanych układów

  • kontakt z klientem i podwykonawcą w ramach realizacji projektu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatni rok studiów)

  • doświadczenie w projektowaniu elektroniki (hardware, firmware)

  • znajomość oprogramowania do projektowania układów elektronicznych

  • samodzielność, dokładność, inicjatywa

  • wysoka kultura pracy, autoodpowiedzialność

  • znajomość j. angielskiego

  • prawo jazdy kat. B, otwartość na sporadyczne wyjazdy służbowe

Mile widziane

  • znajomość komunikacji USB, SPI, IO-Link, CANopen, RS232, J1939

  • zdolności manualne

  • znajomość programów LabVIEW, Eagle, MPLAB®X

To oferujemy

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

ARGO-HYTOS jest jednym ze światowych liderów branży hydrauliki siłowej. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Niemczech, Czechach, Polsce, Chinach i Indiach. W fabrykach i kilkunastu oddziałach na całym świecie pracuje ponad 1600 osób.

Przewiń do profilu firmy