Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik - Programista

ZAMEL spółka z o.o.O firmie

  • Zielona 27, Pszczyna
    Pszczyna, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZAMEL spółka z o.o.

Zielona 27

Pszczyna

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania wbudowanego na konstruowane urządzenia

  • tworzenie schematów ideowych oraz obwodów PCB dla zaprojektowanych urządzeń

  • tworzenie dokumentacji i testowanie prototypów urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe elektroniczne / informatyczne

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność programowania w języku C, C++

  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów opartych na procesorach 8-bit/32bit ARM/Cortex (STMicroelectronics)

  • wstępne testowanie aplikacji w celu zapewnienia niezawodności urządzenia

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra komunikatywność i umiejętność krytycznego myślenia

  • umiejętność i chęć pracy w zespole

  • umiejętność projektowania obwodów drukowanych, znajomość problemów kompatybilności elektromagnetycznej

  • znajomość środowiska Altium Designer

  • doświadczenie w konstruowaniu urządzeń analogowych i cyfrowych

  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń zasilanych z 230V

  • samodzielność i terminowa realizacja opracowywanych projektów

  • umiejętność komunikacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji

To oferujemy

  • stałą pracę (pełny etat) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • motywujące warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności

  • korzyści pozapłacowe

Zamel to polski producent urządzeń elektrotechnicznych, kabli oraz przewodów z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku światowym. ZAMEL jest producentem inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń sterowanych poprzez WIFI – SUPLA, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Przewiń do profilu firmy