Logo Pracuj.pl

Elektronik - Programista

ZAMEL spółka z o.o.O firmie

  • Pszczyna, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ZAMEL spółka z o.o.

Zielona 27

Pszczyna

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oprogramowania wbudowanego na konstruowane urządzenia
  • tworzenie schematów ideowych oraz obwodów PCB dla zaprojektowanych urządzeń
  • tworzenie dokumentacji i testowanie prototypów urządzeń

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe elektroniczne / informatyczne
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania w języku C, C++
  • doświadczenie w projektowaniu i programowaniu systemów opartych na procesorach 8-bit/32bit ARM/Cortex (STMicroelectronics)
  • wstępne testowanie aplikacji w celu zapewnienia niezawodności urządzenia
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra komunikatywność i umiejętność krytycznego myślenia
  • umiejętność i chęć pracy w zespole
  • umiejętność projektowania obwodów drukowanych, znajomość problemów kompatybilności elektromagnetycznej
  • znajomość środowiska Altium Designer
  • doświadczenie w konstruowaniu urządzeń analogowych i cyfrowych
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń zasilanych z 230V
  • samodzielność i terminowa realizacja opracowywanych projektów
  • umiejętność komunikacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji

To oferujemy

  • stałą pracę (pełny etat) w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • motywujące warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności
  • korzyści pozapłacowe

Zamel to polski producent urządzeń elektrotechnicznych, kabli oraz przewodów z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku światowym. ZAMEL jest producentem inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń sterowanych poprzez WIFI – SUPLA, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Elektronik - Programista, Zielona 27, Pszczyna