Oferta pracy

Elektronik - Programista

SEEDiA SP. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SEEDiA Sp. z o.o. - Naszą misją jest tworzenie dla Smart Cities nowoczesnych i innowacyjnych obiektów użytkowych małej architektury, które zasilane są energią słoneczną. Produkujemy ławki solarne, przystanki autobusowe i inne elementy miejskie wyposażone w ładowarki telefonów, hot spoty wifi, sensory powietrza.

Zatrudniona osoba dołączy do dynamicznie rozwijającego się środowiska.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania wbudowanego dla systemów IoT w języku C.
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek.
  • Utrzymanie bieżących produktów.
  • Opracowywanie i wdrażanie testów.
  • Dokumentowanie tworzonego kodu.
  • Programowanie modułów GSM,GPS.

Wymagania:

  • Znajomość języka C.
  • Znajomość mikrokontrolerów STM32.
  • Znajomość GIT.
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji.
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych: USART, I2C, SPI, RS232,RS485 etc.
  • Umiejętność zdalnego aktualizowania kodu.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomość systemu FreeRTOS.
  • Zdolność myślenia abstrakcyjnego i rozwiązywania problemów.
  • Zdolność pracy zarówno samodzielnej jak i w grupie.
  • Minimum roczne doświadczenie pracy na analogicznym stanowisku.

Mile widziane:

  • Inne języki programowania.
  • Znajomość zagadnień chmurowych.
  • Projektowanie układów elektronicznych (KiCAD).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B oraz atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia (5 000 - 6 000 tyś netto).
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży nowych technologii.
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia.
  • Pracę w ciekawych projektach.
  • Szkolenia specjalistyczne.
  • Niezbędne narzędzia do pracy i realizacji skomplikowanych projektów oraz zaplecze techniczne.
Zapraszamy do Współpracy!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy