Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik - programista Yanosik (dział R&D)

Neptis S.A.O firmie

  • Piątkowska 161, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Neptis S.A.

Piątkowska 161

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • STM32

  • Bluetooth

  • Eclipse

  • C

Mile widziane

  • Espressif

  • nRF

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • wspomaganie projektowania urządzeń, budową prototypów

  • programowanie urządzeń, elektroniki i mikrokontrolerów (m.in. Yanosik)

  • rozwijanie obecnych i testowaniem nowych rozwiązań technologicznych

Nasze wymagania

  • wiedza i praktyka z zakresu elektroniki: obwody prądu stałego, czytanie schematu, elementy RLC, elementy półprzewodnikowe - zasada działania, podstawowe funkcje i parametry

  • doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów w języku C

  • praktyczna umiejętność lutowania elementów SMD

  • dobra znajomość mikrokontrolerów STM32, Espressif, nRF oraz znajomość protokołów komunikacyjnych UART, I2C, SPI

  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych (multimetr, oscyloskop itp.)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

  • możliwość podjęcia współpracy w pełnym wymiarze godzin

  • prawo jazdy kategorii B

  • skrupulatność oraz sumienność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy zespołowej

  • pozytywne nastawienie do pracy :-)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • embedded developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • Continuous Deployment

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy funkcjonalne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę przy ciekawym i niebanalnym produkcie

  • dowolną formą zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B)

  • pakiet benefitów (m.in. pakiet prywatnej opieki medycznej, Kartę Multisport)

  • możliwość udział w konferencjach branżowych i szkoleniach

  • pracę w sympatycznym zespole specjalistów otwartych na dzielenie się swoją wiedzą

  • współpracę z ludźmi z pasją (kapele, zespół piłkarski, cykliści, biegacze…)

  • Happy Mondays - tylko dla odważnych!:)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Neptis S.A.

Neptis S.A. jest twórcą unikalnego komunikatora dla kierowców Yanosik. Będąc najskuteczniejszą i najpopularniejszą w Polsce aplikacją stosowaną przez kierowców, Yanosik ostrzega o aktualnej sytuacji na drodze: kontrolach prędkości, fotoradarach, kontrolach, wypadkach, patrolach nieoznakowanych oraz zagrożeniach. Z aplikacji miesięcznie korzysta ponad 1,5 mln użytkowników!

Szeroki zakres specjalizacji Neptis S.A. obejmuje także produkcję oraz dystrybucję innowacyjnych rozwiązań dla sektora B2C oraz B2B z obszaru nawigacji samochodowej oraz monitoringu pojazdów oraz systemów raportowania pracy pracowników mobilnych.

Przewiń do profilu firmy