Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektronik / Serwisant

DELTA TECHNIKA Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Elektronik/serwisant będzie odpowiedzialny za naprawę oraz przeglądy urządzeń spawalniczych

  • Doradztwo techniczne z zakresu użytkowania urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, wiedza z zakresu elektroniki

  • Umiejętność zlokalizowania usterki w układach elektronicznych oraz znajomość technologii SMD

  • Uprawnienia SEP 1kV

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat.B

  • Stawiamy na zaangażowanie i chęć rozwijania swoich umiejętności.

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Bardzo przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szeroki zakres szkoleń techniczno - produktowych i wsparcie merytoryczne

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży technicznej

DELTA TECHNIKA Sp. z o.o.

Firma handlowo usługowa z ponad 25 letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w branży spawalniczej, technice sprężonego powietrza, oraz mechatronice. Przedstawiciel renomowanych włoskich firm Fini Compressors, Omi, Telwin, CSC.

Po więcej informacji zapraszamy na: www.deltatechnika.pl

Przewiń do profilu firmy